Cumhuriyet Mh. Malatya Cd. Hazardağlı Plaza Kat:3 Daire:306 Merkez/Elazığ

UHS Sigorta

İyi günde kötü günde her zaman yanınızdayız..

about-us-img
about-us-img
about-us-img

BİZ KİMİZ

UHS Sigorta Aracılık Hizmetleri LTD. ŞTİ. 1996 yılında sigortacılık alanında faaliyet göstermeye başlamıştır. Faaliyete başladığı ilk günlerden bu yana sigortacılık alanındaki dürüstlük ilkesi anlayışından bir an bile ayrılmayan ÜHS Sigorta günümüzde 30.000 müşteriye ulaşmış olmanın gururunu yaşamaktadır. ÜHS Sigorta bugün de Türkiye’nin her yerinden müşterilerine ilk günkü heyecan ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda hizmet vermeye devam etmektedir. ÜHS Sigorta kuruluşundan, yani 23 yıldan bu yana her müşterisine ayını kalite ve standartta hizmet vermeye hep özen göstermiştir. Sigortalısını en doğru biçimde bilgilendirmek için ne eksik ne fazla bilgi aktarımını tüm çalışanları olarak dürüstlük ilkesi haline getirmiştir. Bu ilkelerinin meyvesini de sadece tavsiye üzerine, herhangi bir satış tekniği uygulamadan 30.000 müşteriye ulaşarak almıştır.

MİSYONUMUZ

Kendisine güvenen müşterilerine her zaman en dürüst hizmeti sunmayı kendisine misyon edinen UHS Sigorta, aynı zamanda sigorta bilincini artırma, sigorta tanımı konusunda kişilere ulaşma konularında da aydınlatıcı faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

UHS Sigorta kendisine vizyon olarak, kurulduğu günden bu yana insanlarda sigorta bilincini oluşturmak ve bu vesileyle de alanında en güvenilir, en hızlı ve en çok tercih edilen sigorta acenteliği olmayı belirlemiştir.

HER ZAMAN YANINIZDA

SİGORTA NEDİR?

NEDEN BİZİMLE ÇALIŞMALISINIZ?

  • Türkiye'nin Her Yerine Hizmet
  • 7/24 Müşteri Desteği
  • Anında Hizmet
  • Tecrübeli Kadro
  • Çözüm Odaklı Yaklaşım

Referanslarımız

ACENTELERİMİZ

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sigortacılık sektörünün en iyileriyle çalışıyoruz.

team-img
team-img
team-img
team-img
team-img
team-img